Z ostatniej chwili:

ROZGRYWKI SEZON 2015

DATA GODZ. MIASTO GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK LIGA ROZGRYWKI WIDZÓW
21.03 13:00 Warszawa Sharks Eagles 6:29 Topliga Sezon zasadniczy 950
21.03 16:30 Szczecin Husaria Steelers 18:12 Topliga Sezon zasadniczy 200
22.03 13:00 Białystok Lowlanders Panthers 0:49 Topliga Sezon zasadniczy 990
22.03 14:30 Gdynia Seahawks Kozły 55:20 Topliga Sezon zasadniczy 990
28.03 13:00 Kraków Kings Tytani 38:6 PLFA I Sezon zasadniczy 600
28.03 13:00 Sopot Seahawks S. Wilki 49:0 PLFA I Sezon zasadniczy 300
28.03 14:00 Poznań Kozły Panthers 7:56 Topliga Sezon zasadniczy 500
29.03 12:30 Białystok Lowlanders Husaria 36:29 Topliga Sezon zasadniczy 500
29.03 14:00 Warszawa Eagles Seahawks 31:47 Topliga Sezon zasadniczy 1500
29.03 17:00 Katowice Rebels Falcons 10:7 PLFA I Sezon zasadniczy 350
11.04 13:00 Wrocław Panthers Eagles 37:14 Topliga Sezon zasadniczy 990
11.04 13:00 Będzin Steelers Lowlanders 12:33 Topliga Sezon zasadniczy 400
11.04 13:00 Łódź Wilki Cougars 27:23 PLFA I Sezon zasadniczy 700
11.04 15:00 Toruń Angels Seahawks S. 7:50 PLFA I Sezon zasadniczy 650
12.04 12:00 Szczecin Husaria Kozły 20:36 Topliga Sezon zasadniczy 400
12.04 14:00 Tychy Falcons Saints 19:2 PLFA I Sezon zasadniczy 400
12.04 14:00 Lublin Tytani Rebels 22:27 PLFA I Sezon zasadniczy 500
12.04 15:00 Gdynia Seahawks Sharks 48:18 Topliga Sezon zasadniczy 700
18.04 12:30 Wrocław Panthers Husaria 55:12 Topliga Sezon zasadniczy 600
18.04 13:00 Będzin Steelers Seahawks 12:49 Topliga Sezon zasadniczy 150
18.04 14:00 Częstochowa Saints Tytani 12:13 PLFA I Sezon zasadniczy 300
18.04 19:30 Warszawa Crusaders Cougars 7:20 PLFA I Sezon zasadniczy 300
19.04 13:00 Gdańsk Seahawks S. Angels 64:7 PLFA I Sezon zasadniczy 100
19.04 14:00 Warszawa Eagles Lowlanders 28:14 Topliga Sezon zasadniczy 700
19.04 15:00 Poznań Kozły Sharks 13:18 Topliga Sezon zasadniczy 250
19.04 16:00 Kraków Kings Falcons 27:28 PLFA I Sezon zasadniczy 400
25.04 12:00 Szczecin Cougars Angels 0:7 PLFA I Sezon zasadniczy 400
25.04 15:00 Gdynia Seahawks Panthers 0:33 Topliga Sezon zasadniczy 990
25.04 17:00 Białystok Lowlanders Steelers 46:0 Topliga Sezon zasadniczy 300
25.04 17:00 Katowice Rebels Kings 20:41 PLFA I Sezon zasadniczy 250
26.04 13:00 Warszawa Sharks Husaria 0:33 Topliga Sezon zasadniczy 400
26.04 13:00 Pabianice Wilki Crusaders 8:30 PLFA I Sezon zasadniczy 300
26.04 14:00 Lublin Tytani Falcons 12:34 PLFA I Sezon zasadniczy 350
26.04 15:00 Poznań Kozły Eagles 6:36 Topliga Sezon zasadniczy 450
01.05 10:00 Bydgoszcz Patrioci J Angels J 36:24 PLFA J-8 1. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 150
01.05 11:40 Bydgoszcz Archers J-8 Kozły J-8 24:14 PLFA J-8 1. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 150
01.05 13:50 Bydgoszcz Angels J Kozły J-8 44:0 PLFA J-8 1. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 150
01.05 15:30 Bydgoszcz Patrioci J Archers J-8 38:6 PLFA J-8 1. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 150
01.05 10:00 Olsztyn Sharks J Mustangs J-8 12:6 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - wsch. PLFA J-8 300
01.05 11:40 Olsztyn Lakers J Eagles J-8 12:30 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - wsch. PLFA J-8 300
01.05 13:50 Olsztyn Mustangs J-8 Eagles J-8 13:12 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - wsch. PLFA J-8 300
01.05 15:30 Olsztyn Lakers J Sharks J 6:20 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - wsch. PLFA J-8 300
02.05 12:00 Główczyce Gryfici Stal J1 14:6 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 200
02.05 14:00 Główczyce Griffons J Stal J1 0:20 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 200
02.05 16:00 Główczyce Griffons J Gryfici 0:30 PLFA J-8 1. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 200
03.05 11:00 Bielawa Steelers J Panthers J 0:30 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 300
03.05 13:00 Bielawa Owls J Steelers J 42:0 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 300
03.05 15:00 Bielawa Owls J Panthers J 6:28 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 300
03.05 10:00 Mielec Kings J Rebels J 43:0 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 200
03.05 11:40 Mielec Aviators & Bears J Falcons J 14:32 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 200
03.05 13:50 Mielec Falcons J Kings J 14:36 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 200
03.05 15:30 Mielec Aviators & Bears J Rebels J 40:14 PLFA J-8 1. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 200
09.05 12:00 Szczecin Husaria Sharks 47:35 Topliga Sezon zasadniczy 250
09.05 17:00 Białystok Lowlanders Seahawks 32:35 Topliga Sezon zasadniczy 800
09.05 20:00 Toruń Angels Crusaders 6:12 PLFA I Sezon zasadniczy 500
10.05 12:30 Wrocław Panthers Steelers 65:6 Topliga Sezon zasadniczy 500
10.05 14:00 Warszawa Eagles Kozły 41:8 Topliga Sezon zasadniczy 600
10.05 14:00 Tychy Falcons Kings 6:34 PLFA I Sezon zasadniczy 300
10.05 15:00 Częstochowa Saints Rebels 30:24 PLFA I Sezon zasadniczy 300
16.05 12:30 Szczecin Husaria Lowlanders 3:34 Topliga Sezon zasadniczy 400
16.05 13:00 Będzin Steelers Kozły 13:12 Topliga Sezon zasadniczy 100
16.05 13:00 Gdańsk Seahawks S. Cougars 56:21 PLFA I Sezon zasadniczy 100
16.05 16:30 Będzin Rebels Tytani 27:19 PLFA I Sezon zasadniczy 100
16.05 17:30 Warszawa Crusaders Wilki 17:26 PLFA I Sezon zasadniczy 300
17.05 14:00 Warszawa Sharks Panthers 16:42 Topliga Sezon zasadniczy 300
17.05 14:00 Kraków Kings Saints 13:0 PLFA I Sezon zasadniczy 250
17.05 15:00 Gdynia Seahawks Eagles 28:27 Topliga Sezon zasadniczy 700
23.05 12:00 Będzin Steelers Husaria 6:31 Topliga Sezon zasadniczy 250
23.05 12:00 Szczecin Cougars Seahawks S. 14:31 PLFA I Sezon zasadniczy 250
23.05 14:00 Warszawa Sharks Lowlanders 33:46 Topliga Sezon zasadniczy 300
24.05 14:00 Warszawa Eagles Panthers 14:45 Topliga Sezon zasadniczy 1350
24.05 14:00 Częstochowa Saints Falcons 6:34 PLFA I Sezon zasadniczy 400
24.05 15:00 Poznań Kozły Seahawks 13:42 Topliga Sezon zasadniczy 200
24.05 15:00 Toruń Angels Wilki 16:32 PLFA I Sezon zasadniczy 350
30.05 13:00 Aleksandrów Łódzki Wilki Seahawks S. 12:42 PLFA I Sezon zasadniczy 300
30.05 20:00 Warszawa Crusaders Angels 17:0 PLFA I Sezon zasadniczy 250
30.05 11:00 Wojkowice Owls J Panthers J 0:20 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 150
30.05 13:00 Wojkowice Steelers J Owls J 0:38 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 150
30.05 15:00 Wojkowice Steelers J Panthers J 0:48 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - zach PLFA J-8 150
31.05 13:00 Kraków Kings Rebels 41:10 PLFA I Sezon zasadniczy 250
31.05 14:00 Lublin Tytani Saints 35:20 PLFA I Sezon zasadniczy 300
31.05 11:00 Gorzów Wlkp. Gryfici Griffons J 34:0 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 150
31.05 13:00 Gorzów Wlkp. Stal J1 Griffons J 36:0 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 150
31.05 15:00 Gorzów Wlkp. Stal J1 Gryfici 14:18 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - zach PLFA J-8 150
31.05 10:00 Warszawa Mustangs J-8 Lakers J 8:12 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - wsch PLFA J 8 300
31.05 11:40 Warszawa Eagles J-8 Sharks J 32:6 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - wsch PLFA J 8 300
31.05 13:50 Warszawa Lakers J Mustangs J-8 0:2 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - wsch PLFA J 8 300
31.05 15:30 Warszawa Eagles J-8 Sharks J 18:6 PLFA J-8 2. turniej Grupy pn - wsch PLFA J 8 300
31.05 10:00 Tychy Rebels J Falcons J 0:28 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 150
31.05 11:40 Tychy Aviators & Bears J Kings J 28:40 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 150
31.05 13:50 Tychy Rebels J Aviators & Bears J 0:30 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 150
31.05 15:30 Tychy Kings J Falcons J 6:0 PLFA J-8 2. turniej Grupy pd - wsch PLFA J-8 150
04.06 15:00 Toruń Angels Cougars 14:31 PLFA I Sezon zasadniczy 250
06.06 12:30 Wrocław Panthers Seahawks 35:7 Topliga Sezon zasadniczy 900
06.06 14:00 Tychy Falcons Rebels 35:12 PLFA I Sezon zasadniczy 300
06.06 17:00 Szczecin Husaria Eagles 27:36 Topliga Sezon zasadniczy 350
06.06 10:00 Toruń Patrioci J Kozły J-8 42:0 PLFA J-8 2. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 500
06.06 11:40 Toruń Angels J Archers J-8 30:0 PLFA J-8 2. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 500
06.06 13:50 Toruń Archers J-8 Kozły J-8 8:12 PLFA J-8 2. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 500
06.06 15:30 Toruń Patrioci J Angels J 14:8 PLFA J-8 2. turniej Grupy centralnej PLFA J-8 500
07.06 13:00 Będzin Steelers Sharks 27:12 Topliga Sezon zasadniczy 100
07.06 13:00 Gdańsk Seahawks S. Crusaders 69:13 PLFA I Sezon zasadniczy 300
07.06 14:00 Lublin Tytani Kings 12:31 PLFA I Sezon zasadniczy 200
07.06 15:00 Poznań Kozły Lowlanders 26:46 Topliga Sezon zasadniczy 100
12.06 20:00 Białystok Lowlanders Sharks 47:8 Topliga Sezon zasadniczy 990
13.06 12:00 Szczecin Cougars Crusaders 23:0 PLFA I Sezon zasadniczy 100
13.06 12:30 Wrocław Panthers Kozły 55:6 Topliga Sezon zasadniczy 400
13.06 14:30 Katowice Rebels Saints 26:0 PLFA I Sezon zasadniczy 150
14.06 14:00 Warszawa Eagles Steelers 38:6 Topliga Sezon zasadniczy 800
14.06 14:00 Pabianice Wilki Angels 26:6 PLFA I Sezon zasadniczy 250
14.06 15:00 Gdynia Seahawks Husaria 27:8 Topliga Sezon zasadniczy 500
20.06 14:00 Warszawa Sharks Steelers 14:36 Topliga Sezon zasadniczy 200
20.06 14:00 Tychy Falcons Tytani 41:0 PLFA I Sezon zasadniczy 150
20.06 18:00 Pruszków Crusaders Seahawks S. 20:47 PLFA I Sezon zasadniczy 150
20.06 10:30 Poznań Patrioci J Stal J1 6:20 PLFA J-8 Ćwierćfinał PLFA J 500
20.06 10:30 Poznań Gryfici Owls J 6:38 PLFA J-8 Ćwierćfinał PLFA J 500
20.06 13:00 Poznań Panthers J Angels J 27:8 PLFA J-8 Ćwierćfinał PLFA J 500
20.06 13:00 Poznań Kings J Eagles J-8 36:28 PLFA J-8 Ćwierćfinał PLFA J 500
20.06 15:30 Poznań Owls J Stal J1 20:0 PLFA J-8 Półfinał PLFA J 500
20.06 15:30 Poznań Panthers J Kings J 34:0 PLFA J-8 Półfinał PLFA J 500
20.06 13:00 Poznań Gryfici Patrioci J 6:12 PLFA J-8 Repasaż PLFA J 500
20.06 15:30 Poznań Angels J Eagles J-8 34:12 PLFA J-8 Repasaż PLFA J 500
21.06 14:00 Częstochowa Saints Kings 6:26 PLFA I Sezon zasadniczy 100
21.06 17:30 Poznań Cougars Wilki 36:42 PLFA I Sezon zasadniczy 100
21.06 10:00 Poznań Gryfici Eagles J-8 20:0 PLFA J-8 Mecz o 7. miejsce PLFA J 500
21.06 10:00 Poznań Angels J Patrioci J 14:20 PLFA J-8 Mecz o 5. miejsce PLFA J 500
21.06 12:00 Poznań Stal J1 Kings J 20:22 PLFA J-8 Mecz o 3. miejsce PLFA J 500
21.06 15:00 Poznań Panthers J Owls J 12:6 PLFA J-8 Mecz o mistrzostwo PLFA J 500
27.06 14:00 Skoczów Pretorians Tigers 8:14 PLFA II Sezon zasadniczy 350
27.06 15:00 Wyszków Rhinos Lakers 57:20 PLFA II Sezon zasadniczy 900
27.06 17:00 Poznań Patrioci Griffons 21:6 PLFA II Sezon zasadniczy 250
27.06 12:30 Wrocław Panthers Eagles 47:9 Topliga Półfinały 700
28.06 14:00 Opole Wolverines Lions 6:40 PLFA II Sezon zasadniczy 600
28.06 14:00 Osielec Silvers 6:24 PLFA II Sezon zasadniczy 100
28.06 12:00 Gdynia Seahawks Lowlanders 35:13 Topliga Półfinały 990
04.07 11:00 Laski Eagles B Dukes 0:49 PLFA II Sezon zasadniczy ?
04.07 13:00 Kraków Tigers 40:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
04.07 13:30 Wrocław Outlaws Outlaws O. 56:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
04.07 13:00 Gdańsk Seahawks S. Falcons 27:16 PLFA I Półfinały ?
05.07 12:30 Bydgoszcz Archers Patrioci 6:30 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 13:05 Olkusz Silvers Thunders 30:33 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 14:00 Opole Wolverines Panthers B 28:27 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 14:00 Warszawa Sharks B Green Ducks 0:64 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.07 14:00 Kraków Kings Wilki 49:0 PLFA I Półfinały ?
11.07 19:55 Wrocław Panthers Seahawks 21:28 Topliga Finał 14000
18.07 13:00 Gliwice Lions Panthers B 31:26 PLFA II Sezon zasadniczy ?
18.07 14:00 Rybnik Thunders Tigers 33:22 PLFA II Sezon zasadniczy ?
18.07 15:00 Olsztyn Lakers Eagles B 35:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
18.07 17:00 Gdynia Seahawks S. Kings 26:36 PLFA I Finał 600
19.07 14:00 Stryszawa Pretorians 6:10 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 14:30 Radom Green Ducks Dukes 12:35 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 15:00 Wyszków Rhinos Sharks B 49:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 15:00 Słupsk Griffons Archers 0:27 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.07 15:00 Gdańsk Wikingowie Dragons 12:24 PLFA II Sezon zasadniczy ?
25.07 12:30 Laski Eagles B Green Ducks 0:40 PLFA II Sezon zasadniczy ?
25.07 14:00 Oleśnica Outlaws O. Wolverines 7:35 PLFA II Sezon zasadniczy ?
25.07 15:00 Bydgoszcz Archers Griffons 20:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
25.07 16:00 Zielona Góra Dragons Wikingowie 34:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 12:00 Warszawa Dukes Rhinos 47:28 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 13:00 Olkusz Silvers 26:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 13:30 Wrocław Outlaws Lions 49:7 PLFA II Sezon zasadniczy ?
26.07 15:00 Olsztyn Lakers Sharks B 34:11 PLFA II Sezon zasadniczy ?
08.08 12:30 Radom Green Ducks Rhinos 68:54 PLFA II Sezon zasadniczy ?
08.08 14:00 Skoczów Pretorians Silvers 0:44 PLFA II Sezon zasadniczy ?
08.08 14:00 Oleśnica Outlaws O. Outlaws 3:48 PLFA II Sezon zasadniczy ?
08.08 16:00 Słupsk Griffons Dragons 14:40 PLFA II Sezon zasadniczy ?
09.08 13:00 Wrocław Panthers B Lions 26:36 PLFA II Sezon zasadniczy ?
09.08 14:00 Osielec Thunders 0:39 PLFA II Sezon zasadniczy ?
15.08 14:30 Wrocław Outlaws Wolverines 46:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
15.08 15:00 Gdańsk Wikingowie Griffons 6:18 PLFA II Sezon zasadniczy ?
15.08 16:00 Warszawa Sharks B Eagles B 26:18 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 14:00 Kraków Tigers Pretorians 22:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 14:00 Rybnik Thunders Silvers 9:12 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 14:30 Gliwice Lions Outlaws O. 41:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
16.08 16:00 Poznań Patrioci Archers 21:26 PLFA II Sezon zasadniczy ?
22.08 16:00 Zielona Góra Dragons Patrioci 24:26 PLFA II Sezon zasadniczy ?
22.08 10:00 Gdańsk Husaria B Korsarze 10:7 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
22.08 11:40 Gdańsk Amber Hawks Wikingowie B 22:6 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
22.08 13:50 Gdańsk Husaria B Amber Hawks 35:35 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
22.08 15:30 Gdańsk Wikingowie B Korsarze 14:26 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
22.08 10:00 Lubin Jaguars Kozły B 0:30 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
22.08 11:40 Lubin Warriors L. Stal 6:52 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
22.08 13:50 Lubin Jaguars Stal 0:54 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
22.08 15:30 Lubin Warriors L. Kozły B 20:26 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
23.08 10:00 Płock Dukes B OldBoys 6:48 PLFA 8 1. turniej Grupy Centralnej ?
23.08 11:40 Płock Mustangs Leons 28:14 PLFA 8 1. turniej Grupy Centralnej ?
23.08 13:50 Płock Leons Dukes B 28:20 PLFA 8 1. turniej Grupy Centralnej ?
23.08 15:30 Płock Mustangs OldBoys 0:16 PLFA 8 1. turniej Grupy Centralnej ?
23.08 11:00 Żurawica Aviators Rockets 0:36 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
23.08 13:00 Przemyśl Bears Aviators 8:24 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
23.08 15:00 Przemyśl Bears Rockets 20:18 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
23.08 10:00 Ostrołęka Rhinos B Crusaders B 19:16 PLFA 8 1. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
23.08 11:40 Ostrołęka Kurpie Lowlanders B 0:42 PLFA 8 1. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
23.08 13:50 Ostrołęka Crusaders B Lowlanders B 2:20 PLFA 8 1. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
23.08 15:30 Ostrołęka Kurpie Rhinos B 0:28 PLFA 8 1. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
29.08 11:00 Wyszków Rhinos Eagles B 20:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
29.08 12:00 Warszawa Dukes Sharks B 53:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
29.08 13:00 Wrocław Panthers B Outlaws 8:33 PLFA II Sezon zasadniczy ?
29.08 16:30 Główczyce Griffons Wikingowie 0:18 PLFA II Sezon zasadniczy ?
30.08 13:00 Radom Green Ducks Lakers 51:7 PLFA II Sezon zasadniczy ?
30.08 14:00 Olkusz Silvers Tigers 8:10 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.09 13:00 Kraków Tigers Thunders 7:19 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.09 14:00 Skoczów Pretorians 24:8 PLFA II Sezon zasadniczy ?
05.09 16:00 Zielona Góra Dragons Archers 58:14 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 14:00 Gdańsk Wikingowie Patrioci 0:20 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 14:00 Olsztyn Lakers Dukes 7:47 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 14:00 Opole Wolverines Outlaws 0:43 PLFA II Sezon zasadniczy ?
06.09 14:00 Oleśnica Outlaws O. Panthers B 0:36 PLFA II Sezon zasadniczy ?
12.09 11:00 Laski Eagles B Lakers 0:26 PLFA II Sezon zasadniczy ?
12.09 16:00 Poznań Patrioci Dragons 33:54 PLFA II Sezon zasadniczy ?
12.09 11:00 Rzeszów Aviators Bears 6:36 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
12.09 13:00 Rzeszów Rockets Aviators 44:6 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
12.09 15:00 Rzeszów Rockets Bears 28:22 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowo - Wschodniej ?
12.09 16:45 Gdynia Polska Belgia 27:20 mecz międzypaństwowy ?
13.09 12:00 Warszawa Dukes Green Ducks 35:7 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 13:30 Warszawa Sharks B Rhinos 18:46 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 14:00 Rybnik Thunders Pretorians 42:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 14:30 Gliwice Lions Wolverines 22:18 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 16:00 Bydgoszcz Archers Wikingowie 50:6 PLFA II Sezon zasadniczy ?
13.09 15:30 Gorzów Wlkp. Stal Kozły B 28:0 PLFA 8 Finał ?
13.09 13:50 Gorzów Wlkp. Warriors L. Jaguars 7:6 PLFA 8 Półfinał ?
13.09 10:00 Gorzów Wlkp. Jaguars Warriors L. 12:26 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
13.09 11:40 Gorzów Wlkp. Kozły B Stal 6:36 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowo - Zachodniej ?
19.09 11:00 Dys Tytani J-11 Seahorses 0:48 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
19.09 13:00 Wrocław Panthers B Outlaws O. 44:0 PLFA II Sezon zasadniczy ?
19.09 17:00 Gdynia Seahawks J-11 Lakers J-11 22:13 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
19.09 10:00 Wyszków Rhinos B Lowlanders B 6:18 PLFA 8 2. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
19.09 11:40 Wyszków Kurpie Crusaders B 0:13 PLFA 8 2. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
19.09 13:50 Wyszków Kurpie Crusaders B 6:26 PLFA 8 2. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
19.09 15:30 Wyszków Lowlanders B Rhinos B 0:18 PLFA 8 2. turniej Grupy Północno - Wschodniej ?
20.09 13:00 Wrocław Panthers J-11 Stalowe Sowy 42:7 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
20.09 10:00 Koszalin Husaria B Wikingowie B 29:20 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
20.09 11:40 Koszalin Korsarze Amber Hawks 6:6 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
20.09 13:50 Koszalin Wikingowie B Korsarze 8:30 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
20.09 15:30 Koszalin Husaria B Amber Hawks 18:25 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
20.09 10:00 Warszawa OldBoys Leons 36:6 PLFA 8 2. turniej Grupy Centralnej ?
20.09 11:00 Warszawa Dukes B Mustangs 0:22 PLFA 8 2. turniej Grupy Centralnej ?
20.09 13:50 Warszawa Leons Dukes B 14:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Centralnej ?
20.09 15:30 Warszawa OldBoys Mustangs 18:6 PLFA 8 2. turniej Grupy Centralnej ?
26.09 10:30 Warszawa Eagles J-11 Seahorses 8:14 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
26.09 14:00 Zielona Góra Dragons Green Ducks 52:45 PLFA II Ćwierćfinał ?
26.09 14:30 Lublin Polska Rosja 7:0 mecz międzypaństwowy ?
27.09 13:00 Gorzów Wielkopolski Stalowe Sowy Falcons J-11 26:0 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
27.09 14:00 Bydgoszcz Metropolitans J-11 Seahawks J-11 20:18 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
27.09 13:00 Warszawa Dukes Patrioci 22:0 PLFA II Ćwierćfinał ?
27.09 14:00 Rybnik Thunders Lions 6:34 PLFA II Ćwierćfinał ?
27.09 16:15 Wrocław Outlaws Tigers 47:0 PLFA II Ćwierćfinał ?
03.10 12:00 Olsztyn Lakers J-11 Metropolitans J-11 12:6 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
03.10 10:00 Gorzów Wlkp. Stal Mustangs 22:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 11:40 Gorzów Wlkp. Amber Hawks Husaria B 32:14 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 12:00 Warszawa Rhinos B Rockets 7:28 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 13:40 Warszawa OldBoys Lowlanders B 28:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 13:50 Gorzów Wlkp. Husaria B Mustangs 6:26 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 15:30 Gorzów Wlkp. Stal Amber Hawks 36:14 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
03.10 16:00 Warszawa OldBoys Rockets 28:14 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
04.10 11:30 Krzczonów Tytani J-11 Eagles J-11 0:49 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
04.10 14:30 Tychy Falcons J-11 Panthers J-11 0:34 PLFA J-11 Sezon zasadniczy ?
10.10 14:00 Warszawa Dukes Dragons 55:22 PLFA II Półfinał ?
10.10 16:15 Wrocław Outlaws Lions 23:0 PLFA II Półfinał ?
11.10 14:00 Pardubice Czechy Polska 14:7 eliminacje ME ?
17.10 10:00 Gorzów Wlkp. Stal Rockets 20:18 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
17.10 11:40 Gorzów Wlkp. OldBoys Amber Hawks 28:6 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
17.10 13:50 Gorzów Wlkp. Rockets Amber Hawks 20:6 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
17.10 15:30 Gorzów Wlkp. Stal OldBoys 12:14 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
24.10 13:45 Wrocław Outlaws Dukes 22:0 PLFA II Finał ?
24.10 17:00 Wrocław Panthers J-11 Eagles J-11 44:0 PLFA J-11 Turniej finałowy PLFA J-11 ?
24.10 19:30 Wrocław Seahorses Seahawks J-11 31:0 PLFA J-11 Turniej finałowy PLFA J-11 ?
25.10 - Lublin Tytani Dragons 20:0 PLFA I/PLFA II Baraże ?
25.10 12:00 Piastów Crusaders Lions 13:42 PLFA I/PLFA II Baraże ?
25.10 11:30 Wrocław Seahawks J-11 Eagles J-11 0:36 PLFA J-11 Turniej finałowy PLFA J-11 ?
25.10 14:30 Wrocław Panthers J-11 Seahorses 31:14 PLFA J-11 Turniej finałowy PLFA J-11 ?

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?