ROZGRYWKI SEZON 2017

DATA GODZ. MIASTO GOSPODARZ GOŚĆ WYNIK LIGA ROZGRYWKI WIDZÓW
13.08 10:00 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Warriors L. 12:19 PLFA 8 1. turniej Grupy Zachodniej ?
13.08 12:00 Gorzów Wielkopolski Shadows Kozły B 8:30 PLFA 8 1. turniej Grupy Zachodniej ?
13.08 14:00 Gorzów Wielkopolski Grizzlies Kozły B 0:12 PLFA 8 1. turniej Grupy Zachodniej ?
15.08 11:30 Wałbrzych Miners Snakes 0:20 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowej ?
15.08 14:00 Wałbrzych Miners Wizards 8:18 PLFA 8 1. turniej Grupy Południowej ?
26.08 11:00 Żagań Shadows Grizzlies 42:30 PLFA 8 2. turniej Grupy Zachodniej ?
26.08 13:00 Żagań Shadows Warriors L. 6:36 PLFA 8 2. turniej Grupy Zachodniej ?
27.08 10:00 Szczecin Husaria B Białe Lwy 26:6 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
27.08 11:40 Szczecin Cougars Griffons 18:6 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
27.08 13:50 Szczecin Griffons Białe Lwy 0:18 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
27.08 15:30 Szczecin Cougars Husaria B 6:28 PLFA 8 1. turniej Grupy Północnej ?
02.09 10:00 Bielawa Snakes Wizards 20:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowej ?
02.09 12:00 Bielawa Miners Raptors 14:12 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowej ?
02.09 14:00 Bielawa Snakes Raptors 22:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Południowej ?
03.09 10:00 Białystok Lowlanders B Sharks B 14:12 PLFA 8 1. turniej Grupy Wschodniej ?
03.09 11:40 Białystok Crusaders B Eagles B 6:32 PLFA 8 1. turniej Grupy Wschodniej ?
03.09 13:50 Białystok Eagles B Sharks B 6:12 PLFA 8 1. turniej Grupy Wschodniej ?
03.09 15:30 Białystok Lowlanders B Crusaders B 30:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Wschodniej ?
16.09 10:00 Szczecin Husaria B Griffons 30:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
16.09 11:40 Szczecin Cougars Białe Lwy 0:20 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
16.09 13:50 Szczecin Griffons Cougars 12:26 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
16.09 15:30 Szczecin Husaria B Białe Lwy 6:14 PLFA 8 2. turniej Grupy Północnej ?
17.09 09:15 Warszawa Lowlanders B Eagles B 12:20 PLFA 8 2. turniej Grupy Wschodniej ?
17.09 10:30 Warszawa Sharks B Crusaders B 16:0 PLFA 8 2. turniej Grupy Wschodniej ?
17.09 12:15 Warszawa Lowlanders B Crusaders B 28:6 PLFA 8 2. turniej Grupy Wschodniej ?
17.09 13:45 Warszawa Eagles B Sharks B 8:9 PLFA 8 2. turniej Grupy Wschodniej ?
17.09 10:00 Opole Wizards Raptors 6:12 PLFA 8 3. turniej Grupy Południowej ?
17.09 12:00 Opole Miners Raptors 14:6 PLFA 8 3. turniej Grupy Południowej ?
17.09 14:00 Opole Snakes Wizards 18:0 PLFA 8 3. turniej Grupy Południowej ?
17.09 11:00 Poznań Warriors L. Kozły B 12:18 PLFA 8 3. turniej Grupy Zachodniej ?
17.09 13:00 Poznań Shadows Grizzlies 40:14 PLFA 8 3. turniej Grupy Zachodniej ?
17.09 15:00 Poznań Kozły B Warriors L. 18:0 PLFA 8 3. turniej Grupy Zachodniej ?
01.10 11:00 Poznań Kozły B Husaria B 6:26 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
01.10 13:00 Poznań Białe Lwy Warriors L. 20:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
01.10 15:00 Poznań Husaria B Białe Lwy 27:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
07.10 11:00 Bielawa Snakes Eagles B 6:12 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
07.10 13:00 Bielawa Sharks B Wizards 9:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
07.10 15:00 Bielawa Eagles B Sharks B 12:0 PLFA 8 Turniej ćwierćfinałowy PLFA 8 ?
22.10 10:00 Gdańsk Białe Lwy Husaria B 0:12 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
22.10 12:00 Gdańsk Husaria B Eagles B 12:6 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?
22.10 14:00 Gdańsk Białe Lwy Eagles B 18:22 PLFA 8 Turniej finałowy PLFA 8 ?

TABELA

Grupa Północna

p. ZESPÓŁ M Z/P +/- PKT
1. Husaria B 4 3/1 64 6
2. Białe Lwy 4 3/1 26 6
3. Cougars 4 2/2 -16 4
4. Griffons 4 0/4 -74 0

Grupa Zachodnia

p. ZESPÓŁ M Z/P +/- PKT
1. Kozły B 4 4/0 58 8
2. Warriors L. 4 2/2 13 4
3. Shadows 3 1/2 -40 2
4. Grizzlies 3 0/3 -31 0

Grupa Południowa

p. ZESPÓŁ M Z/P +/- PKT
1. Snakes 3 3/0 62 6
2. Wizards 3 1/2 -16 2
3. Miners 3 1/2 -28 2
4. Raptors 3 1/2 -18 2

Grupa Wschodnia

p. ZESPÓŁ M Z/P +/- PKT
1. Lowlanders B 4 3/1 46 6
2. Sharks B 4 3/1 21 6
3. Eagles B 4 2/2 27 4
4. Crusaders B 4 0/4 -94 0

Sonda

Które zespoły zagrają w finale PLFA J-11?