Powołania do Reprezentacji Polski

Autor: Biuro Prasowe PLFA Opublikowano dnia: 17 stycznia 2015 | Komentarze: 0

Sztab trenerski ogłosił listę 60 powołanych zawodników na pierwsze zgrupowanie, które odbędzie się w Spale w dniach 13-15 lutego br. Zgrupowanie to będzie pierwszym elementem intensywnych przygotowań do The World Games, imprezy która w 2017 roku odbędzie się we Wrocławiu.

LP

POZYCJA

IMIĘ

NAZWISKO

KLUB

1

QB

Filip

Ilnicki

Berlin Rebels

2

QB

Bartosz

Dziedzic

Panthers Wrocław

3

QB

Filip

Mościcki

Warsaw Eagles

4

QB

Karol

Żak

Warsaw Sharks

5

WR

Tomasz

Dziedzic

Panthers Wrocław

6

WR

Tomasz

Ochnio

Warsaw Sharks

7

WR

Grzegorz

Dominik

Tychy Falcons

8

WR

Marcin

Bluma

Seahawks Gdynia

9

WR

Tomasz

Zubrycki

Lowlanders Białystok

10

WR

Zbigniew

Szrejber

Zagłębie Steelers

11

WR

Dawid

Kryszyłowicz

Seahawks Gdynia

12

WR

Jakub

Kłoskowski

Warsaw Eagles

13

WR

Krzysztof

Owsianowski

Warsaw Eagles

14

WR

Grzegorz

Mazur

Panthers Wrocław

15

RB

Sebastian

Krzysztofek

Seahawks Gdynia

16

RB

Michał

Szczurowski

Husaria Szczecin/Berlin Rebels

17

RB

Kamil

Piwowar

Zagłębie Steelers

18

RB

Damian

Kołpak

Lowlanders Białystok

19

FB

Łukasz

Omelańczuk

Braunschweig Lions

20

FB

Paweł

Świątek

Panthers Wrocław

21

TE

Paweł

Fabich

Seahawks Gdynia

22

OL

Tomasz

Peciak

Seahawks Gdynia

23

OL

Jakub

Krystecki

Seahawks Gdynia

24

OL

Babatunde

Aiyegbusi

Warsaw Eagles

25

OL

Bartosz

Bednarczyk

Zagłębie Steelers

26

OL

Łukasz

Miotke

Seahawks Gdynia

27

OL

Rafał

Rogaczewski

Cougars Szczecin

28

OL

Maciej

Włodarczyk

Panthers Wrocław

29

OL

Aksel

Kocyła

Tychy Falcons

30

CB

Hubert

Chudy

Kozły Poznań

31

CB

Maciej

Walendzik

Warsaw Eagles

32

CB

Adam

Lary

Dresden Monarchs

33

CB

Karol

Mogielnicki

Panthers Wrocław

34

CB

Paweł

Miziński

Husaria Szczecin

35

CB

Krzysztof

Tomczak

Panthers Wrocław

36

FS

Mateusz

Szefler

Panthers Wrocław

37

FS

Krzysztof

Wis

Panthers Wrocław

38

FS

Marcin

Kaim

Husaria Szczecin

39

FS

Artur

Loncierz

Zagłębie Steelers

40

SS

Jakub

Muraszko

Seahawks Gdynia

41

SS

Filip

Kłoskowski

Warsaw Eagles

42

SS

Antoni

Omondi

Warsaw Eagles

43

ILB

Kamil

Ruta

Panthers Wrocław

44

ILB

Szymon

Barczak

Kozły Poznań

45

ILB

Adam

Roszkowski

Lowlanders Białystok

46

ILB

Adam

Rogowski

Warsaw Sharks

47

OLB

Mateusz

Ruta

Panthers Wrocław

48

OLB

Hubert

Ogrodowczyk

Warsaw Eagles

49

DE

Robert

Rosołek

Panthers Wrocław

50

DE

Bartosz

Świątek

Panthers Wrocław

51

DE

Seweryn

Wiśniewski

Eindhoven Raptors

52

DE

Michał

Nemas

Hamburg Huskies

53

DE

Arkadiusz

Cieślok

Seahawks Gdynia

54

DE

Konrad

Paszkiewicz

Warsaw Eagles

55

DE

Piotr

Kwaśniewski

Kozły Poznań

56

DT

Jakub

Malecki

Brunschweig Lions

57

DT

Maciej

Suchanowski

Seahawks Gdynia

58

DT

Maciej

Nagodziński

Kozły Poznań

59

DT

Jacek

Sikora

Zagłębie Steelers

60

DT

Dominik

Sikora

Zagłębie Steelers

 

Sztab trenerski będzie uzupełniał kadrę w zależności zapotrzebowań Reprezentacji.

Gratulujemy wszystkim powołanym, a za niepowołanych trzymamy kciuki na try-oucie!

 

Try-out w Spale

12 lutego 2015 r.o godzinie 12:00 rozpocznie się try-out do Reprezentacji Polski. 

Formularz zgłoszeniowy na try-out:
https://docs.google.com/forms/d/13YWNooyVokatERr_VwHHnzvo6CeMwH1vPlDSp3oUM8A/viewform

Zgłoszenia przyjmowane są do soboty 31 stycznia br. 

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godzinie 10:00. Zawodnicy powołani po try-oucie wezmą udział w zgrupowaniu w dniach 13-15 lutego. 

 

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl