Z ostatniej chwili:
 

Łucznicza rekrutacja

Opublikowano dnia: 5 cze 2012 | Komentarze: 0

Data: 9 czerwca
Godzina: 10
Miejsce: Sztuczne Boisko Zawiszy (ul. Gdańska 163)

Zapraszamy na rekrutację do drużyny Futbolu Amerykańskiego. Chcesz poczuć niesamowity przypływ adrenaliny? Jesteś szybki i zwinny, a może silny i masywny?Masz świetny zmysł taktyczny? Szukasz sportu, który łączy w w sobie wszystkie te cechy? Przyjdź i sprawdź się, szukamy właśnie Ciebie!!! Zabierz ze sobą strój sportowy, zgodę rodziców lub opiekunów prawnych jeżeli nie ukończyłeś 18 lat i zamelduj się na sztucznym boisku Zawiszy Bydgoszcz(ul. Gdańska 163) 9 czerwca o godzinie 10:00. Dla każdego uczestnika czeka niespodzianka. Nie może Ciebie zabraknąć!!!

Nie wiesz czym jest Futbol Amerykański. Chcesz zobaczyć na żywo jak wygląda mecz? Specjalnie dla Ciebie organizujemy mecz na dwa dni przed rekrutacją. 7 czerwca o godzinie 17:00 na sztucznym boisku na Starym Rynku zagramy z toruńską drużyną. Toruń Angels!!! Przyjdź zobacz i kibicuj swojej drużynie.

W sezonie 2011 zajęliśmy w naszej lidze (PLFA 8 futbol 8-osobowy) IV miejsce w tym sezonie celujemy w mistrzostwo. Naszym założeniem jest zbudowanie zespołu, który w sezonie 2013 będzie walczył o awans do PLFA I (futbol 11-osobowy). Żeby to osiągnąć potrzebujemy 50-osobową kadrę. Na rekrutację zapraszamy wszystkich chętnych, którzy szukają sportu dla siebie. Futbol jest dyscypliną, w której jest miejsce dla każdego. Różnorodność pozycji pozwala odnaleźć się na boisku osobom mniejszym jak i tym większym, szybszym i wolniejszym, silnym jak i zwinnym. Z powodu dużego zainteresowania ze strony młodszych osób, obniżyliśmy próg wiekowy do 15 roku życia. Poważnie myślimy nad utworzeniem juniorskiej drużyny. Na każdego uczestnika czeka niespodzianka.


Więcej info:
https://www.facebook.com/BydgoszczArchers
https://www.facebook.com/events/376494885733915/
http://archers.com.pl/kolejny-post/#more-79


Materiał nadesłany przez Bydgoszcz Archers

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?