Z ostatniej chwili:
 

D.I.Seven sponsorem tytularnym Finału PLFA I

Opublikowano dnia: 2 sie 2012 | Komentarze: 0

Firma D.I.SEVEN została sponsorem tytularnym tegorocznego Finału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego I. Finałowe spotkanie, którego stawką jest Puchar PLFA I, pomiędzy Warsaw Spartans a Lowlanders Białystok odbędzie się 4 sierpnia na warszawskim stadionie OSiR Bemowo.

Międzynarodowa firma D.I.SEVEN, działająca na rynku kompleksowego zarządzania budynkami i nieruchomościami, ochrony osób i mienia oraz usług sprzątania, objęła opieką sponsorską tegoroczny finał PLFA I. Od dziś oficjalna nazwa meczu to Finał PLFA I by D.I.SEVEN.

- Jesteśmy wdzięczni D.I.SEVEN za nieoceniony wkład w organizację tegorocznego Finału PLFA I. Dzięki niemu będziemy mogli zorganizować finałowe spotkanie w odpowiedniej do jego rangi oprawie. Zaufanie i wsparcie D.I.SEVEN jest dla nas tym cenniejsze, iż po raz pierwszy organizujemy mecz o tak wysoką stawkę - mówi Marta Konopka-Mrozek, menedżer Warsaw Spartans.

Przedmiotem działalności firmy D.I.SEVEN jest Facility Management jestkompleksowe zarządzanie budynkami i nieruchomościami, w tym ochrona osób i mienia, serwis sprzątający, pielęgnacja zieleni, gospodarka odpadami, zarządzanie i ochrona parkiem samochodowym oraz obsługa recepcji.

D.I.SEVEN Sp. z o.o. jest częścią grupy D.I.SEVEN, która poza Polską działa w Czechach, na Słowacji, a od niedawna także na Węgrzech. Pierwsza spółka została założona w roku 1995 w Czechach. Na rynkach, na których D.I.SEVEN działa już dłuższy czas (w Czechach od roku 1995, na Słowacji od 2001) należy do największych dostawców usług.

Więcej informacji na stronie www.diseven.pl

Finał PLFA I by D.I.SEVEN rozpocznie się o godz. 15.00, wejście na teren stadionu od godz. 14:30.

Wstęp: 15 zł (dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie)
Adres: Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11 (Warszawa-Bemowo)

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?