Z ostatniej chwili:
 

Polska - Szwecja już 2.02.2013!

Autor: Biuro Prasowe PLFA Opublikowano dnia: 6 gru 2012 | Komentarze: 0

Już 2 lutego 2013 roku  w Atlas Arenie w Łodzi zmierzą się reprezentacje Polski i Szwecji w futbolu amerykańskim.  Będzie to historyczny debiut Biało-Czerwonych.

Atlas Arena jest kojarzona z sukcesami Reprezentacji Polski w siatkówce i piłce ręcznej. Po spektakularnym sukcesie NAC VII SuperFinału PLFA, który 15 lipca 2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie obejrzało 23 000 widzów nadszedł czas na zmagania międzypaństwowe.

bilety do nabycia na eventim.pl

W składzie reprezentacji naszego kraju zagrają najlepsi zawodnicy z 74 drużyn Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Sztabem trenerskim pokieruje Maciej Cetnerowski, na co dzień szkoleniowiec główny mistrzów Topligi Seahawks Gdynia. Rywal Polaków w 2005 roku wygrał Mistrzostwo Europy. W 2015 roku w Szwecji odbędą się Mistrzostwa Świata w Futbolu Amerykańskim.

Futbol halowy to niezwykle dynamiczny sport obfitujący w spektakularne zagrania. W każdej akcji  kibice są świadkami potężnych kolizji wyjątkowych atletów.

   projekt: Paweł Chwedczuk

Futbol amerykański jak żaden inny sport wymaga jednocześnie siły, szybkości i sprytu oraz starannie opracowanej strategii. Dyscyplina ta jest w stanie zainteresować kibiców o różnych oczekiwaniach. Podoba się zarówno wielbicielom analiz, jak i tym, którzy w rywalizacji szukają przede wszystkim wrażeń. Nie ma sportu, który w większym stopniu niż futbol amerykański opierałby się na współpracy całego zespołu.

Z wielu powodów nie będzie to zwykły mecz. Rywalizacja sportowa tej rangi zasługuje na wyjątkową oprawę. Organizatorzy przygotowali dla kibiców, w tym całych rodzin, wiele atrakcji w iście amerykańskim stylu. W programie nie zabraknie występów konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, występów cheerleaderek i oprawy muzycznej na światowym poziomie. Formuła futbolu halowego pozwala widzom być bardzo blisko akcji, a piłki lądujące w trybunach kibice zabierają do domu.

Dla rodzin, uczniów, studentów, emerytów i grup przewidziano bardzo atrakcyjne zniżki. Ceny biletów normalnych już od 35 PLN (ulgowych od 28 PLN).

Otwarcie bram: 15:00
Początek meczu: 17:00


SuperArena: Polska vs Szwecja

bilety do nabycia na
eventim.pl

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?