Z ostatniej chwili:
 

SuperFinał w TVP Sport i Eurosport 2 HD

Autor: Biuro Prasowe PLFA Opublikowano dnia: 13 lip 2013 | Komentarze: 0

Już w najbliższą niedzielę Giants Wrocław i Warsaw Eagles zmierzą się w Trawnik Producent VIII SuperFinale PLFA, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie pokaże na żywo TVP Sport. W poniedziałek 15 lipca dwugodzinną relację z meczu zaprezentuje stacja Eurosport 2 HD.

Transmisja zostanie zrealizowana przy użyciu 15 kamer. Mecz będzie rejestrowany w technice HD.

- Zeszłoroczny VII SuperFinał odniósł wielki sukces, także telewizyjny. Liczymy, że tegoroczny mecz koronujący sezon Topligi spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Widowiskowej grze będą towarzyszyły bezprecedensowa oprawa meczu i spektakularna realizacja telewizyjna - zapowiedział Jędrzej Stęszewski, prezes Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Początek niedzielnej transmisji w TVP Sport zaplanowany jest na godzinę 16:20, kiedy rozpocznie się studio przedmeczowe. SuperFinał będzie też można obejrzeć na żywo za pośrednictwem sport.tvp.pl. Transmisja internetowa będzie dostępna dla mieszkańców Europy, Azji, Australii i Afryki.

Oprócz relacji na żywo, w kanale TVP Sport zaplanowane są przynajmniej 4 powtórki w dniach 15 - 22 lipca. Powtórki: 15 lipca o godz. 14:45, 16 lipca o godz. 20:45, 19 lipca o godz. 17:45 oraz 22 lipca.

Dzień po finale, w poniedziałek 15 lipca, o godzinie 22:00 120-minutowy skrót meczu zostanie wyemitowany w dostępnym w całej Europie kanale Eurosport 2 HD. Ta pan-europejska stacja zaplanowała też dwie powtórki SuperFinału.

Po zakończeniu SuperFinału pełna relacja z meczu zostanie umieszczona jako nieodpłatny materiał na sport.tvp.pl w zakładce futbol amerykański.


TVP Sport

StacjaTVP Sport dostępna jest na platformach nc+ oraz Cyfrowy Polsat. Kanał mogą oglądać też widzowie wszystkich największych sieciach kablowych w Polsce. TVP Sport dociera do 13.7 miliona osób w 5.5 milionach gospodarstw domowych.

Eurosport 2
Sygnał Eurosportu 2 dociera obecnie do ponad 62 milionów gospodarstw domowych w 51 krajach. Stacja nadaje w 18 językach.


Przewodnik dla mediów:
LINK

Flipcard - składy: LINK

 

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?