Z ostatniej chwili:
 

Zostań Orłem

Autor: Warsaw Eagles Opublikowano dnia: 9 paź 2012 | Komentarze: 0

Szukamy ludzi, którzy mają ochotę spróbować futbolu amerykańskiego. Wzrost, waga czy doświadczenie... nie mają znaczenia! Liczy się chęć do trenowania, nauki i rozwoju”– tak zaprasza do wzięcia udziału w najbliższych rekrutacjach Phillip Dillon, trener Warsaw Eagles.

Drużyna to nie byle jaka - najstarszy zespół i pionier futbolu amerykańskiego w naszym kraju, a także organizator niedawnego meczu Euro-American Challenge. Orły co roku awansują do półfinałów najwyższej klasy rozgrywkowej,  dwukrotnie zdobywały tytuł mistrza Polski. Ze względu na specyfikę futbolu amerykańskiego i szeroki wachlarz pozycji na boisku potrzebni są gracze o przeróżnych typach budowy – od niskich dobrze zbudowanych, po wysokich chudszych. Szczególnie poszukiwani są przyszli „liniowi”: silni, ciężcy i potężni. To wszystko w ramach trzech sekcji:

- Warsaw Eagles (rozgrywki Topligi – futbolowej ekstraklasy)

- Warsaw BEagles (rozgrywki PLFA II lub rozgrywki PLFA 8, gdzie na boisku przebywa ośmiu zawodników jednej drużyny, w zeszłym roku zespół został mistrzem w tej kategorii)

- Warsaw Eagles Junior (chłopcy w wieku 12-17 lat)

To oczywiste, że najtrudniej dostać się do głównej drużyny, która będzie walczyła  w Toplidze. Jednak jeśli zawodnik będzie ciężko pracował i rozwijał swoje zdolności, to otrzyma szansę grania z najlepszymi zespołami w Polsce. Ale najważniejszym krokiem jest... przyjście na rekrutację” – zdradza Dillon. Ta odbędzie się w dwóch terminach:

13 października, godz. 14:00
21 października, godz.15:00

 Oba spotkania odbywać się będą w tej samej lokalizacji :

Sala sportowa OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40

 „Futbol to wspaniała gra łącząca w sobie strategię, siłę, szybkość i przede wszystkim – uwielbiane przez kibiców - dynamiczne blokii zatrzymania rywali. Atmosfera w naszym klubie jest wspaniała. Obecnie przygotowujemy się do następnego sezonu, w którym musimy zdobyć tytuł mistrzowski. Ten wspólny cel oraz liczne treningi, wyjazdy i mecze sprawiają, że zawodnicy stają się przyjaciółmi, a z czasem futbolową rodziną. To właśnie powoduje, że Eagles to coś więcej niż tylko drużyna! Dlatego warto do nas dołączyć. Warto przyjść na rekrutację!” – zachęca Dawid Więckowski, grający na pozycji running back (biegacz).

Warsaw Eagles to nie tylko przyjaźń i sukcesy sportowe, ale także organizacja oparta na solidnych fundamentach. Treningi odbywają się na nowoczesnych obiektach pod okiem profesjonalnego sztabu szkoleniowego bazującego zarówno na obcokrajowcach, jaki doświadczonych polskich zawodnikach. Klub regularnie, co roku sprowadza kilku futbolistów z Ameryki, co również wysoko podnosi poziom sportowy i szkoleniowy. W trakcie sezonu na mecze Eagles przychodzi nawet po tysiąc osób.

„Jesteśmy jedną z wiodących drużyn w Polsce i najlepszą w Warszawie. Żeby zostać najlepszym – przyłącz się do najlepszych!” – wyjaśnia Phillip Dillon.

Warsaw Eagles

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?