Z ostatniej chwili:
 

Warsaw Eagles dla WOŚP

Autor: Warsaw Eagles Opublikowano dnia: 23 sty 2013 | Komentarze: 0

Zakończyła się licytacja koszulki meczowej, treningu oraz dwuosobowego zaproszenia VIP na wszystkie mecze Warsaw Eagles w sezonie 2013.

Na licytację WOŚP drużyna futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles przekazała wyjątkową koszulkę z numerem 4, w której w minionym sezonie grał zasłużony i niezwykle szybki zawodnik, Tyron Landrum. To właśnie w tej koszulce Ty walczył o Mistrzostwo PLFA na Stadionie Narodowym 15.07.2012 roku. Koszulka z podpisami zawodników Warsaw Eagles, wraz z karnetem na wszystkie mecze domowe Warsaw Eagles oraz szansą udziału w treningu drużyny została wylicytowna przez użytkownika o loginie legiafan3 za kwotę 1000 zł.

Zwycięzca będzie miał okazję nie tylko śledzić futbolowe zmagania topligowych drużyn z trybuny VIP, ale także korzystać z cateringu i wielu atrakcji przygotowanych dla kibiców w każdym wieku. Czeka go również sportowe wyzwanie – trening futbolu amerykańskiego.

 - Bardzo się cieszymy, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do kolejnego rekordu WOŚP. Mamy też nadzieję, że koszulka i zaproszenie sprawią wiele radości nabywcy, a udział w treningu zachęci go do regularnej gry jajowatą piłką – powiedział Jacek Śledziński, generalny menadżer Warsaw Eagles.

Drużyna Warsaw Eagles co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku otwierali również 7. Bieg Policz się z cukrzycą. Zawodnicy nie tylko przebiegli wyznaczony dystans, ale także, aby wpisać się w klimat i atmosferę wydarzenia, pokonali całą trasę w pełnym futbolowym rynsztunku. Choć nie było łatwo, wszyscy podkreślali, że cel jest warty każdego wysiłku.

- Po raz pierwszy pokonałem ciągiem tak długi dystans. Przyznam, że było mi ciężko, bo jestem sprinterem i w naszych meczach istotna jest szybkość. Ale było fajnie, świetna atmosfera na całej trasie - ocenił Michał Flak, zawodnik Warsaw Eagles.

 Zawodnicy Warsaw Eagles byli też gośćmi w studio WOŚP w Telewizji Polskiej, gdzie uroczyście przekazali przedmioty na zakończoną wczoraj aukcję.

Warsaw Eagles

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?