Z ostatniej chwili:
 

Trawnik Producent VIII SuperFinał

Autor: Biuro Prasowe PLFA Opublikowano dnia: 22 maj 2013 | Komentarze: 0

14 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany najważniejszy mecz 8. sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Sponsorem tytularnym wydarzenia została firma Trawnik Producent.

Istniejąca na polskim rynku od 1998 roku firma Trawnik Producent jest liderem wśród producentów trawy naturalnej z rolki. To uznana marka także w branży budownictwa sportowego. Firma specjalizuje się też w konserwacji i regeneracji płyt boisk sportowych. Na swojej 300-hektarowej plantacji Trawnik Producent wykorzystuje najnowsze technologie by uzyskać produkt na najwyższym poziomie. Za to firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Więcej informacji na stronie internetowej: www.trawnikproducent.pl

- Jest nam niezmiernie miło, że firma Trawnik Producent rozpoczyna współpracę z Polską Ligą Futbolu Amerykańskiego. Wraz ze sponsorem tytularnym tegorocznego SuperFinału przygotowaliśmy dla kibiców nie lada gratkę. Zostanie ona ujawniona już w najbliższych dniach. Wierzymy, że Trawnik Producent VIII SuperFinał będzie jeszcze lepszy niż zeszłoroczny. - skomentował Jędrzej Stęszewski, prezes PLFA.

 - Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z PLFA. Futbol amerykański w Polsce rozwija się błyskawicznie, a na mecze okraszane licznymi atrakcjami przychodzą całe rodziny. Nasza firma kojarzona jest sukcesem w branży budownictwa sportowego oraz w produkcji nawierzchni naturalnej. Dlatego też chcemy być częścią sukcesu tegorocznego SuperFinału - powiedział Arkadiusz Gumieniczuk, właściciel firmy Trawnik Producent.

Pierwszy finał PLFA został rozegrany 12 listopada 2006 roku na Stadionie RKS Marymont w Warszawie. Mecz obejrzało 900 widzów. Zeszłoroczny NAC VII SuperFinał przyciągnął na trybuny 23 000 kibiców. Wyprzedano wszystkie bilety przygotowane na tę imprezę.

Biuro Prasowe PLFA
biuroprasowe@plfa.pl

Sonda

Która drużyna zajmie ostatnie miejsce premiowane awansem do play-offs?